Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Kpt. Andrzej Bartkowiak komendantem wojewódzkim PSP w Poznaniu

 

Kpt. mgr Andrzej Bartkowiak został powołany przez komendanta głównego PSP na stanowisko wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Poznaniu.

Nowy komendant wielkopolskich strażaków urodził się 19 czerwca 1972 r. w Gnieźnie. Służbę rozpoczął w 1996 r. w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, gdzie przeszedł kolejne szczeble kariery zawodowej. W 2003 r. ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu, a następnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie na Wydziale Pedagogiki uzyskał najpierw tytuł licencjata (2006), a potem tytuł magistra (2008). W 2014 r. ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Za szczególne zaangażowanie w działaniach przeciwpowodziowych prowadzonych na terenie m.st. Warszawy w 2010 r. kpt. Andrzej Bartkowiak został wyróżniony nagrodą, a w 2011 r. odznaczony Brązowym Medalem „Za Zasługi Dla Pożarnictwa”. (rp)


źródło zdj. KW PSP Poznań

2016-03-09 10:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

17 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Likwidacja zaległości z mandatów karnych i kar porządkowych nakładanych przez straże gminne i miejskie – stan prawny na rok 2018”, http://frdl.mazowsze.pl

22 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Prawo wodne w praktyce administracji samorządowej”, http://frdl.mazowsze.pl

23 stycznia, Warszawa, 23 seminarium z cyklu Zarządzanie Kryzsowe i Ratownictwo "Zagrożenia Teleinformatyczne w Zarządzaniu Kryzysowym. Narzędzia Smart City w Obronie Przed Zagrożeniami", http://www.cpi.com.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter