Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


St. bryg. Mirosław Hołubowicz komendantem warmińsko-mazurskiej PSP

 

Komendant główny PSP powołał st. bryg. Mirosława Hołubowicza na stanowisko warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP.

St. bryg. Mirosław Hołubowicz jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego w SGSP w Warszawie oraz studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (prawo administracyjne).

Służbę w pożarnictwie rozpoczął w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Pożarniczego w Wałbrzychu, gdzie pełnił funkcję wykładowcy. W 1992 r. został powołany na stanowisko komendanta rejonowego, a następnie powiatowego PSP w Ełku. Przez 21 lat kierowania komendą powiatową PSP st. bryg. Mirosław Hołubowicz zdobył duże doświadczenie w zakresie organizacji służby i zarządzania ochroną przeciwpożarową.
W 2013 r. został powołany na stanowisko zastępcy warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP, nadzorując realizację zadań logistycznych. (rp)

Źródło zdjęcia: kpt. Jarosław Pieszko - KP PSP Ełk

2016-03-15 07:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Prawo wodne w praktyce administracji samorządowej”, http://frdl.mazowsze.pl

23 stycznia, Warszawa, 23 seminarium z cyklu Zarządzanie Kryzsowe i Ratownictwo "Zagrożenia Teleinformatyczne w Zarządzaniu Kryzysowym. Narzędzia Smart City w Obronie Przed Zagrożeniami", http://www.cpi.com.pl

30 stycznia, Warszawa, IT Security Trends, http://itsecuritytrends.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter