Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG mistrzami w narciarstwie biegowym

Już po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Straży Granicznej w Narciarstwie Biegowym. Do zawodów przystąpiło 36 funkcjonariuszy z oddziałów, ośrodków szkolenia SG oraz Komendy Głównej SG.

Mistrzostwa zostały zorganizowane w ramach Biegu Piastów, jednej z największych imprez sportowych popularyzujących narciarstwo biegowe. Biegi odbyły się na dwóch dystansach: 12,5 km i 50,5 km. W klasyfikacji drużynowej na dystansie 12,5 km zwyciężyła reprezentacja Bieszczadzkiego Oddziału SG. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, zaś trzecie wywalczyła drużyna z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet na dystansie 12,5 km na najwyższym stopniu podium stanęła Irmina Sikora z Bieszczadzkiego Oddziału SG. W klasyfikacji mężczyzn na tym samym dystansie zwyciężył Wojciech Cybruch z Nadodrzańskiego Oddziału SG. Na dystansie 50,5 km wśród kobiet najlepsza ponownie była Irmina Sikora. Wśród mężczyzn zwyciężył Eugeniusz Słobodzian ze Śląsko-Małopolskiego Oddziału SG.


W imieniu Komendanta Gównego SG medale i nagrody wręczali m.in. Komendant Morskiego Oddziału SG kontradmirał SG Piotr Stocki oraz Komendant Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu płk SG Marek Woszczatyński. (rp)

Źródło zdjęć: Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG

2016-03-18 07:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

17 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Likwidacja zaległości z mandatów karnych i kar porządkowych nakładanych przez straże gminne i miejskie – stan prawny na rok 2018”, http://frdl.mazowsze.pl

22 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Prawo wodne w praktyce administracji samorządowej”, http://frdl.mazowsze.pl

23 stycznia, Warszawa, 23 seminarium z cyklu Zarządzanie Kryzsowe i Ratownictwo "Zagrożenia Teleinformatyczne w Zarządzaniu Kryzysowym. Narzędzia Smart City w Obronie Przed Zagrożeniami", http://www.cpi.com.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter