Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG mistrzami w narciarstwie biegowym

Już po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Straży Granicznej w Narciarstwie Biegowym. Do zawodów przystąpiło 36 funkcjonariuszy z oddziałów, ośrodków szkolenia SG oraz Komendy Głównej SG.

Mistrzostwa zostały zorganizowane w ramach Biegu Piastów, jednej z największych imprez sportowych popularyzujących narciarstwo biegowe. Biegi odbyły się na dwóch dystansach: 12,5 km i 50,5 km. W klasyfikacji drużynowej na dystansie 12,5 km zwyciężyła reprezentacja Bieszczadzkiego Oddziału SG. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, zaś trzecie wywalczyła drużyna z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet na dystansie 12,5 km na najwyższym stopniu podium stanęła Irmina Sikora z Bieszczadzkiego Oddziału SG. W klasyfikacji mężczyzn na tym samym dystansie zwyciężył Wojciech Cybruch z Nadodrzańskiego Oddziału SG. Na dystansie 50,5 km wśród kobiet najlepsza ponownie była Irmina Sikora. Wśród mężczyzn zwyciężył Eugeniusz Słobodzian ze Śląsko-Małopolskiego Oddziału SG.


W imieniu Komendanta Gównego SG medale i nagrody wręczali m.in. Komendant Morskiego Oddziału SG kontradmirał SG Piotr Stocki oraz Komendant Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu płk SG Marek Woszczatyński. (rp)

Źródło zdjęć: Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG

2016-03-18 07:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

21 czerwca, Poznań, Kongres Pożarnictwa FIRE, http://www.dndproject.com.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, BALT-MILITARY-EXPO 2018 - Bałtyckie Targi Militarne,http://baltmilitary.amberexpo.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, RESCUE EXPO 2018 - Międzynarodowa Konferencja oraz Wystawa Ratownictwa Medycznego, http://rescueexpo.amberexpo.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter