Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Economic Security Forum ECONSEC 2016 - bezpieczeństwo gospodarcze priorytetem

Intencją organizatorów Forum jest zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa kraju w kontekście bezpieczeństwa międzynarodowego z naciskiem na bezpieczeństwo gospodarcze, energetyczne i militarne.

Organizatorem wydarzenia jest Europejskie Centrum Bezpieczeństwa i odbędzie się ono 7 kwietnia w warszawskim hotelu Marriott.

W Forum wezmą udział m.in. dr Łukasz Kister, dyrektor Biura Infrastruktury Krytycznej, Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Collegium Civitas, dr Krzysztof Liedel, dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, Paweł Nazarewski, ekspert PIRC ds. cyberbezpieczeństwa oraz prof. Agata Tyburska, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Tematyka bezpieczeństwa została nieprzypadkowo wybrana na temat przewodni tegorocznej edycji Forum. Bezpieczeństwo gospodarcze, militarne, strukturalne i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce i stabilność międzynarodowego obrotu towarowego, a także gwarancja bezpieczeństwa granic UE, to najważniejsze zagadnienia przewidziane w debatach.
Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez reprezentantów UE, Stanów Zjednoczonych, Prezydenta RP, Rząd Polski i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat przewodni zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję. Szczegółowe informacje: www.econsec.pl

2016-04-05 07:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, "Kooperacja służb ratunkowych i sztabów zarządzania kryzysowego", http://pirbinstytut.pl

24 stycznia, Warszawa, "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń", http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, 
"Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo", http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter