Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


I Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - jak wzmocnić bezpieczeństwo w Internecie

Ilość ataków hakerskich, których celem są firmy, instytucje publiczne czy finansowe wzrasta. Coraz częstsze cyberataki na obszary funkcjonowania państw i obywateli realnie zagrażają bezpieczeństwu publicznemu.  

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Kościuszki. Wezmą w nim udział m.in. kluczowi polscy decydenci polityczni, przedstawiciele krajowych przedsiębiorstw prywatnych i świata nauki.

Na liście potwierdzonych prelegentów CYBERSEC PL znajdują się m.in. Anna Streżyńska, Minister Cyfryzacji, Jarosław Brysiewicz, zastępca Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Maciej Pyznar, szef Wydziału Ochrony Infrastruktury Krytycznej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Uczestnicy forum omówią m.in. kwestie związane z cyberochroną infrastruktury krytycznej, obejmującej 11 systemów (obiektów i urządzeń) niezbędnych do minimalnego funkcjonowania gospodarki i państwa. Wśród wiodących tematów CYBERSEC PL znajdą się także takie zagadnienia, jak rosnąca luka specjalistów cyberbezpieczeństwa i IT, modernizacja polskiej armii w kontekście cyberbezpieczeństwa oraz rozwój rynku cyberubezpieczeń. Celem wydarzenia jest wypracowanie rekomendacji dla wzmocnienia bezpieczeństwa Polski w wymiarze teleinformatycznym.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej: http://bit.ly/1RzGG4r

2016-04-07 08:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter