Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


St. bryg. Robert Wierzbowski komendantem białostockich strażaków

Decyzją podlaskiego Komendanta Wojewózkiego Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko Komendanta Miejskiego PSP w Białymstoku powołany został st. bryg. Robert Wierzbowski.
 

Nowy komendant białostockich strażaków służbę w straży pożarnej rozpoczął w 1989 r. jako student-podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Po ukończeniu studiów został skierowany do służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 3 w Białymstoku. W latach 1994-1996 praktykę ratowniczą zdobywał kolejno w JRG Nr 3, JRG Nr 1 oraz JRG Nr 2. We wrześniu 1996 r. został przeniesiony do Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku, gdzie pełnił m.in. funkcję naczelnika Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego.

St. bryg. Robert Wierzbowski odznaczony jest m.in. Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę, Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa oraz Złotą Odznaką Zasłużóny Dla Ochrony Przeciwpożarowej. (rp)

Źródło zdjęcia: www.poranny.pl

2016-04-18 07:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter