Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Mł. insp. Maciej Lewandowski komendantem toruńskich policjantów

W uroczystości przejęcia obowiązków wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu i toruńskich służb mundurowych: policji, straży miejskiej, straży pożarnej i wojska.
 

Nowo powołany komendant ma 45 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Nowy dowódca toruńskich policjantów w policji służy od blisko 25. Od początku związany był z pionem kryminalnym, zajmując różne stanowiska, również kierownicze. Pracował w komisariatach w Nakle i Bydgoszczy, a od 2012 r. jest w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu, gdzie dotychczas pełnił funkcję zastępcy komendanta.

Mł. insp. Maciej Lewandowski Jest odznaczony Srebrnym Medalem „Za Długoletnią Służbę” oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. (rp)

Źródło zdjęcia: www.torun.pl

2016-04-22 08:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter