Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Dolnośląscy strażacy mistrzami Polski w siatkówce

Już po raz 33. odbyły się mistrzostwa Polski strażaków w piłce siatkowej. Puchar wywalczyli strażacy reprezentujący województwo dolnośląskie.

Tegoroczna edycja mistrzostw odbyła się w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach i wzięło w niej udział w sumie 8 drużyn.Pierwsze miejsce wywalczyli po zaciętym pięciosetowym meczu reprezentanci woj. dolnośląskiego, którzy pokonali kolegów z woj. podlaskiego. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja ze Śląska.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najwszechstronniejszym zawodnikiem został Mariusz Szlejter z woj. podlaskiego, najlepszym rozgrywającym Mariusz Jajus z woj. śląskiego, najlepszym środkowym Paweł Ciemny z woj. dolnośląskiego, najlepszym zagrywającym Piotr Borkowski z woj. dolnośląskiego, najlepszym atakującym Adam Łapuszyński z woj. śląskiego, a najlepszym libero Roman Roszkowski z woj. podlaskiego.

W uroczystości zamknięcia trzydniowych mistrzostw i rozdania nagród wszystkim drużynom wzięli m.in. udział komendant główny Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Leszek Suski, podlaski komendant wojewódzki PSP bryg. Jarosław Wendt oraz komendant miejski PSP w Suwałkach bryg. Bogdan Wierzchowski.

XXXIII Mistrzostwa Polski Strażaków w Piłce Siatkowej, 19-21 kwietnia 2016, Suwałki

Źródło zdjęć: www.straz.bialystok.pl

2016-04-25 06:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter