Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Delegacja przedstawicieli armeńskiej policji w Warszawie

Już po raz kolejny funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI mieli zaszczyt gościć zagraniczną delegację. Tym razem komendę odwiedziła 5-osobowa delegacja policji armeńskiej, której towarzyszyli przedstawiciele Komendy Głównej Policji i Komendy Stołecznej Policji.


Na początku spotkania członkowie delegacji poznali strukturę organizacyjną jednostki. Zwiedzili pomieszczenia dyżurnego, dla osób zatrzymanych, referat techników kryminalistyki, pomieszczenie miejskiego monitoringu oraz tzw. ,,przejściówkę", słuchając fachowych wyjaśnień Zastępcy Naczelnika Wydziału Organizacji Służby - st. asp. Pawła Kucharka.

Następnie goście zapoznali się z organizacją Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Celem szkolenia było zapoznanie armeńskich policjantów z problematyką zwalczania przestępczości ekonomicznej, a w szczególności zwalczania przestępczości przeciwko własności intelektualnej i przemysłowej, prowadzenia śledztw z tego zakresu, jak również poznanie metod prowadzenia postępowań nowych typów przestępstw.

Wizyta studyjna była rezultatem unijnego projektu pt. ,,Program Współpracy Policyjnej w ramach Partnerstwa Wschodniego na lata 2015-2017".

Źródło: www.policja.waw.pl

2017-03-28 08:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

17 października, Warszawa, Konferencja "Zarządzanie kryzysowe w systemie kierowania bezpieczeństwem", http://pirbinstytut.pl

18-19 października, Siedlce, IV Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy, http://osg2018.pl

23-25 października, Kielce, TRANSEXPO 2018 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego, https://www.targikielce.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter