Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Policjanci z Rzeszowa ponownie najlepsi w piłkę nożną

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie powtórzyli sukces sprzed roku i ponownie zdobyli pierwsze miejsce w zakończonych IV Mistrzostwach Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Halowej Piłce Nożnej.


Turniej KONWÓJ - CUP 2017 otworzył Naczelnik Wydziału Konwojowego Biura Prewencji Komendy Głównej Policji nadkom. Wiesław Pietrzak. Pierwszego dnia Mistrzostw 16 drużyn rywalizowało w rozgrywkach grupowych.

Najważniejszym wydarzeniem turnieju były mecze finałowe. O trzecie miejsce Mistrzostw walczyły drużyny z Radomia i Katowic. O tym, że brązowy medal trafi do Radomia zadecydowały rzuty karne.

 

W finale spotkały się drużyny Komend Wojewódzkich Policji w Krakowie i Rzeszowie. Po zaciętym meczu lepsi okazali się gospodarze i to oni ponownie zdobyli mistrzowski tytuł.

Puchar Fair Play otrzymała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Najlepszy bramkarz turnieju - Waldemar Dobrasiewicz z KWP w Radomiu
Najlepszy zawodnik - Waldemar Piątkowski z KWP w Krakowie
Najlepszy strzelec - Krzysztof Weres z KWP w Rzeszowie (zdobywca 12 bramek)
Najmłodszy zawodnik turnieju - Mateusz Rubinkowski z KWP w Łodzi

Dyplomy, nagrody i puchary uczestnikom oraz zwycięzcom wręczyli: Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, Dyrektor Biura Prewencji Komendy Głównej Policji insp. Dariusz Minkiewicz, a także Wicestarosta Łańcuckie Barbara Pilawa-Kraus oraz Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, a także Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie NSZZ Policjantów oraz Podkarpacka Grupa Wojewódzka IPA. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Burmistrza Miasta Łańcuta.

Źródło: KWP Rzeszów

2017-03-29 07:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter