Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Bryg. Damian Legierski komendantem PSP w Cieszynie

Decyzją Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Cieszynie powołany został bryg. mgr inż. Damian Legierski, który od 10 lutego 2017r., pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Cieszynie.

Bryg. mgr inż. Damian Legierski jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, ukończył również studia podyplomowe na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W.Korfantego w Katowicach na Wydziale Zarządzania w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi „Akademii Przywództwa”.

Pracę w Komendzie Rejonowej PSP w Cieszynie rozpoczął w 1998 r. na stanowisku starszego inspektora w sekcji ds. planowania operacyjnego. W latach 2006 - 2017 roku pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ustroniu.

Nowy komendant cieszyńskich strażaków odznaczony jest m.in. Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa, Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”, Złotym Medalem za Zasługi dla Ligi Obrony Kraju, Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. 

Źródło: www.katowice.kwpsp.gov.pl

2017-04-14 08:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, "Kooperacja służb ratunkowych i sztabów zarządzania kryzysowego", http://pirbinstytut.pl

24 stycznia, Warszawa, "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń", http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, 
"Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo", http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter