Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Ruszyła rekrutacja na studia w WSPol

Z początkiem maja w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie ruszyła rekrutacja na studia pierwszego i drugiego stopnia. Do wyboru kandydaci mają takie kierunki jak kryminologia, zarządzanie, czy bezpieczeństwo wewnętrzne.


8 maja 2017 roku Wydział Administracji oraz Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uruchomiły rekrutację na studia pierwszego i drugiego stopnia na następujących kierunkach:

Wydział Administracji

· studia pierwszego stopnia na kierunku kryminologia;

· studia pierwszego stopnia na kierunku zarządzanie o specjalności zarządzanie w grupach dyspozycyjnych.

Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego

· studia pierwszego stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne;

· studia drugiego stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić…

Po pierwsze kandydaci muszą założyć konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) dostępnym na stronie: https://irk.wspol.edu.pl/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html.

Po prawidłowym przeprowadzeniu rejestracji w IRK, każdy kandydat otrzymuje login i hasło do swojego indywidualnego konta. Po zalogowaniu do systemu IRK kandydat uzyskuje dostęp do listy kierunków – po rozwinięciu interesującego kierunku należy wybrać przedmioty maturalne, z których wyniki zostaną uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym. Należy przy tym pamiętać o prawidłowym wprowadzeniu danych w systemie IRK.

Po drugie każdy kandydat zobowiązany jest wnieść opłatę rekrutacyjną na konto, które zostanie wygenerowanie w trakcie rejestracji. Opłatę rekrutacyjną należy wnieść za każdy wybrany kierunek i formę studiów.

Po trzecie, w przypadku zakwalifikowania na studia w WSPol, dostarczyć komplet wymaganych dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w terminach określonych w harmonogramie rekrutacji.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji (w tym kryteriów kwalifikowania kandydatów oraz wymaganych dokumentów) znajdą Państwo na stronie internetowej www.wspol.edu.pl w zakładce REKRUTACJA

Źródło: WSPol

2017-05-11 07:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter