Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


St. bryg. Paweł Górniak p.o. dowódcy kieleckich strażaków

W związku z tym, że dotychczasowy komendant miejski PSP w Kielcach przeszedł na zaopatrzenie emerytalne, pełnienie obowiązków na tym stanowisku zostało powierzone st. bryg. Pawłowi Górniakowi.

St. bryg. mgr inż. Paweł Górniak jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którą ukończył w 1993 roku, otrzymując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. W tym samym roku został mianowany na stanowisko dowódcy sekcji w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, gdzie awansował na kolejne stanowiska służbowe w hierarchii zawodowej: oficer, zastępca naczelnika wydziału, naczelnik wydziału oraz dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Z dniem 15 kwietnia 2010 roku przeniesiony został do pełnienia służby w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Kielcach na stanowisko naczelnika wydziału operacyjnego, które zajmował do czasu mianowania na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP w Kielcach

W uznaniu zasług na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych został wielokrotnie odznaczony i wyróżniony, m. in.: Brązowym Medalem „Za Długoletnią Służbę”, Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”, Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, Dyplomem Komendanta Głównego PSP.

Źródło: www.strazkielce.pl

2017-06-01 07:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, "Kooperacja służb ratunkowych i sztabów zarządzania kryzysowego", http://pirbinstytut.pl

24 stycznia, Warszawa, "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń", http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, 
"Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo", http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter