Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Funkcjonariusze z Karpackiego Oddziału SG mistrzami w strzelectwie

W VIII Międzynarodowych Mistrzostwach Straży Granicznej w Strzelectwie, rozgrywanych od 11 do 14 czerwca w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu, w klasyfikacji drużynowej SG pierwsze miejsce na podium zdobyła reprezentacja z Karpackiego Oddziału SG.

Drugie miejsce przypadło drużynie z Centrum Szkolenia SG, natomiast trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.

Podczas zawodów rozegrano 4 konkurencje, które obejmowały: strzelanie testowe w ograniczonym czasie, strzelanie szybkie w ograniczonym czasie, strzelanie dynamiczne w mierzonym czasie i strzelanie drużynowe sytuacyjne w mierzonym czasie.W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn SG najlepszym strzelcem został sierż. szt. SG Daniel Jurecki z Karpackiego Oddziału SG. Drugie miejsce zdobył chor. szt. SG Grzegorz Mandywel z Centrum Szkolenia SG. Na trzecim miejscu podium stanął chor. SG Andrzej Płocke z Morskiego Oddziału SG. W klasyfikacji indywidualnej kobiet SG pierwsze miejsce wystrzelała st. chor. szt. SG Andżelika Buksa z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Na drugim stopniu podium stanęła ppor. SG Anna Gruszczyńska z Karpackiego Oddziału SG. Natomiast trzecie miejsce wywalczyła funkcjonariuszka z Nadwiślańskiego Oddziału SG.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn Open pierwsze miejsce zdobył sierż. szt. SG Daniel Jurecki z Karpackiego Oddziału SG. W klasyfikacji indywidualnej kobiet Open st. chor. szt. SG Andżelika Buksa z Bieszczadzkiego Oddziału SG wystrzelała drugie miejsce, zaś trzecie zajęła ppor. SG Anna Gruszczyńska z Karpackiego Oddziału SG. W klasyfikacji drużynowej Open pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Karpackiego Oddziału SG, a trzecie wywalczyła drużyna reprezentująca Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie.

W kategorii NSZZ FSG pierwsze miejsce zdobył chor. szt. SG Grzegorz Mandywel z Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie. Na drugim miejscu podium uplasował się chor. SG Andrzej Płocke z Morskiego Oddziału SG w Gdańsku, natomiast na trzecim chor. szt. SG Damian Łabaj z Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie.

Źródło: www.strazgraniczna.pl

2017-06-23 08:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, "Kooperacja służb ratunkowych i sztabów zarządzania kryzysowego", http://pirbinstytut.pl

24 stycznia, Warszawa, "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń", http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, 
"Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo", http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter