Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Włączenie OSP w Trzcinicy do KSRG

W Trzcinicy odbył się uroczysty apel z okazji włączenia miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

To już osiemnasta jednostka z terenu powiatu jasielskiego włączona do KSRG.
Decyzję o włączeni jednostki OSP Trzcinica do KSRG wręczył zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej. Na uroczystości jednostce przekazano również lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Peugeot.

Uroczystość była także okazją do wręczenia medali i odznaczeń dla zasłużonych druhów i zaproszonych gości. Podczas apelu głos zabrali: Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Strażaków poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP reprezentujący ziemię jasielską Bogdan Rzońca, zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Zaproszeni goście podczas swoich wystąpień podkreślili potrzebę dalszego wzmacniania krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Źródło: KP PSP w Jaśle

2017-06-23 08:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter