Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


W Kujawsko-Pomorskim odtworzono szósty posterunek policji

1 stycznia 2011 r. Posterunek Policji w Złejwsi Wielkiej został zlikwidowany, a funkcjonariusze zostali włączeni w strukturę Komisariatu Policji w Chełmży.

Po ponownym otwarciu Posterunek Policji w Złejwsi Wielkiej będzie liczył 11 policjantów: kierownika, 3 dzielnicowych, 2 kryminalnych i 5 patrolowo–interwencyjnych.

Bez zaangażowania lokalnych samorządowców nie byłoby mowy o odtworzeniu posterunku. Przybliżone koszty wyremontowania i dostosowania budynku przy ul. Słonecznej 10 w Złejwsi Wielkiej na potrzeby posterunku policji wyniosły 180 tys. zł, które poniósł wójt gminy Zławieś Wielka.

Wsparcia finansowego udzielił również starosta powiatowy przeznaczając kwotę 22 tys. zł. na zakup mebli biurowych. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy przeznaczyła kwotę 100 tys. zł. na wyposażenie posterunku w środki łączności i informatyki. Nieruchomość, w której funkcjonować będzie posterunek jest własnością gminy Zławieś Wielka.

Źródło: www.isp.policja.pl

2017-07-10 08:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter