Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Mł. bryg. Artur Łągiewka komendantem PSP w Zawierciu

Decyzją Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu, powołany został mł. bryg. mgr inż. Artur Łągiewka, dotychczas pełniący obowiązki komendanta tej Jednostki.

Mł. bryg. mgr inż. Artur Łągiewka jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ukończył także studia magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Zarzadzania Zasobami Ludzkimi.

W 1997 r. został skierowany do służby w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu, gdzie został mianowany na stanowisko Dowódcy Zastępu w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej. W trakcie służby zajmował kolejne stanowiska w systemie zmianowym, następnie w Sekcji Operacyjno – Szkoleniowej na stanowisku specjalisty. W latach 2011-2017 pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Operacyjno Szkoleniowego. Z dniem 1 czerwca 2017 roku Śląski Komendant Wojewódzki PSP powierzył mu pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu.

Odznaczony m.in.: Brązową Odznaką za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.  

Źródło: www.katowice.kwpsp.gov.pl

2017-08-09 07:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

21 czerwca, Poznań, Kongres Pożarnictwa FIRE, http://www.dndproject.com.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, BALT-MILITARY-EXPO 2018 - Bałtyckie Targi Militarne,http://baltmilitary.amberexpo.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, RESCUE EXPO 2018 - Międzynarodowa Konferencja oraz Wystawa Ratownictwa Medycznego, http://rescueexpo.amberexpo.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter