Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Amerykanie będą wykładowcami w policyjnej szkole w Szczytnie

Wykładowcy z New Haven będą prowadzić zajęcia na studiach MBA, których uruchomienie planowane jest w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. To efekt listu intencyjnego, który w USA podpisał wiceminister Tomasz Zdzikot oraz Daniel J. May, Prorektor Uniwersytetu New Haven.

Aktualnie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie prowadzone są prace nad uruchomieniem międzynarodowego programu studiów MBA w obszarze zarządzania bezpieczeństwem. Program skierowany zostanie do 30 osób z doświadczeniem menedżerskim na stanowiskach kierowniczych MSWiA, formacji podległych i nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wybranych przedstawicieli innych organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa.

Studenci polskiej szkoły policyjnej część zajęć odbędą na uczelni amerykańskiej. Studia MBA w Szczytnie będą obejmowały m.in. takie dziedziny jak prawo, zarządzanie kadrami oraz bezpieczeństwem.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest cenionym ośrodkiem kształcącym policjantów w Polsce i na świecie - uczelnia na co dzień współpracuje z krajowymi uniwersytetami cywilnymi i wojskowymi, ma tez bogate doświadczenie z prowadzenia działań edukacyjnych o międzynarodowym zasięgu - organizowała i współorganizowała między innymi przedsięwzięcia Europejskiej Akademii Policyjnej CEPOL.

Źródło: MSWiA

2017-12-04 08:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

21 czerwca, Poznań, Kongres Pożarnictwa FIRE, http://www.dndproject.com.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, BALT-MILITARY-EXPO 2018 - Bałtyckie Targi Militarne,http://baltmilitary.amberexpo.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, RESCUE EXPO 2018 - Międzynarodowa Konferencja oraz Wystawa Ratownictwa Medycznego, http://rescueexpo.amberexpo.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter