Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


W. Pietroń nowym Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji ds. logistyki

W Komendzie Stołecznej Policji odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której na stanowisko Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji ds. logistyki powołano Włodzimierza Pietronia, dotychczasowego Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Włodzimierz Pietroń urodził się 15 sierpnia 1965 roku w Kraśniku. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku. Przed wstąpieniem do Policji ukończył Wyższą Szkołę Wojsk Rakietowych i Artylerii w Toruniu, gdzie uzyskał tytuł inżyniera. W 2006 roku ukończył studia na kierunku socjologii w Wyższej Szkole Społeczno-Gospodarczej w Tyczynie. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie „Logistyka w bezpieczeństwie kraju” oraz studia zawodowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku „Zarządzanie w jednostkach Policji”.

Włodzimierz Pietroń przez całe swoje życie zawodowe związany był z garnizonem lubelskim Policji. Służbę rozpoczął w pionie kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Po kilku latach służby zajął stanowisko Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Policji w Kraśniku, a następnie Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji w Kraśniku. W lipcu 1999 został Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. W latach 2000-2004 pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie obejmując m.in. funkcję Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia. W listopadzie 2004 roku został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie, a następnie pełnił służbę w pionie dochodzeniowo-śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. W marcu 2009 roku ponownie  objął stanowisko Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia, które jako policjant pełnił do lutego 2012 roku, a następnie jako pracownik cywilny do lipca 2014 r., kiedy został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie do spraw logistyki.

Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Srebrnym Medalem za „Zasługi dla Policji”. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Źródło: www.policja.waw.pl

2017-12-06 10:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

22 stycznia, Warszawa, "Kooperacja służb ratunkowych i sztabów zarządzania kryzysowego", http://pirbinstytut.pl

24 stycznia, Warszawa, "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń", http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, 
"Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo", http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter