Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Insp. Robert Szewc nowym komendantem lubelskich policjantów

Inspektor Robert Szewc został Komendantem Wojewódzkim Policji w Lublinie. Zastąpił na tym stanowisku nadinspektora Pawła Dobrodzieja, który powołany został na szefa stołecznych funkcjonariuszy.

Nowy komendant służbę w policji rozpoczął w 1996 roku jako funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji w Zamościu. Przez kolejne lata  związany był z jednostką w Tomaszowie Lubelskim. Pełnił służbę w pionach: kryminalnym, prewencji i wspomagającym.

Zajmował się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, prewencją kryminalną, pracował w kadrach oraz  kontroli. W tomaszowskiej komendzie zajmował stanowiska wykonawcze, a następnie kierownicze. Od marca 2009 roku był Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, w październiku 2012 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

10 kwietnia 2013 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim. 13 kwietnia 2015 roku powołany został na Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. 25 marca 2016 roku został Zastępcą  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, a 16 marca 2017 roku I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego. W  dniu 16 listopada 2017 roku powierzone zostały mu obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Źródło: www.isp.policja.pl

2017-12-14 08:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

14 grudnia, Warszawa, Szkolenie Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika, http://frdl.mazowsze.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter