Kto odwiedza mój facebook

0
830

Nie da się ukryć tego, że obecnie istnieją specjalne aplikacje na telefon i innego typu patenty do sprawdzania tego kto najczęściej odwiedza nasze konto na facebooku. Rzecz jasna chodzi tu zazwyczaj o tych naszych dalszych lub nieco bliższych znajomych. Oni zdecydowanie najczęściej sprawdzają ( https://techpolska.pl/kto-odwiedza-moj-facebook/ ) naszą ostatnią aktywność i co równie ważne wyraźnie interesują się tymi naszymi kluczowymi sprawami. Taka osoba zaangażowana w nasz los to rzecz jasna taki prawdziwy skarb i bardzo chcemy wiedzieć o tym, że dla tej jednej jedynej osoby nie jesteśmy obojętni. Dlatego wyjątkowo często sprawdzamy to, czy teraz lub ostatnio interesowała się tym, co opublikowaliśmy. Rzecz jasna tego typu sprawdzanie wielu z nas nie uznaje za konieczność i co równie ważne do takiego sprawdzania za pomocą specjalnej aplikacji się rzecz jasna nie przyznajemy, bo to specyficzne sprawy. Mowa tu o tym, że jesteśmy na facebooku, publikujemy na nim, ale raczej nie jesteśmy zbyt odważni jeśli chodzi o wspominanie o tym, że śledzimy znajomych, a oni nie mówią zbyt wiele o tym, że śledzą nas.

Możliwość.

W sumie to nie da się ukryć tego, że ta możliwość sprawdzania tego kto odwiedza nasz profil na facebooku istnieje już od jakiegoś czasu, czyli od więcej niż roku. Trudno dokładnie stwierdzić czy w tym konkretnym aspekcie tkwi ten spory plus, ale wielu z nas dostrzega ten plus i to od jakiegoś czasu. Można też dość śmiało stwierdzić to, że ( https://techpolska.pl/kto-odwiedza-moj-facebook/ ) jakaś część z nas chce się dowiadywać o tym, że znajomi nas śledzą i to na dokładkę dość wytrwale. Potem rzecz jasna piszemy do tej znajomej lub do znajomego i otwarcie wspominamy jej lub jemu o tym, że śledzili nas wczoraj i to tak wyraźniej od innych. Ten fakt bywa często istotnym i to nawet bardzo, bo chcemy rzecz jasna wiedzieć o tym, że ta jedna jedyna osoba nas lubi i że dba o to jak się czujemy. Tego typu dbanie ujawnia się także w tym dość wytrwałym komentowaniu naszych zdjęć i jakichś postów które udostępniamy, choć to dyskretne śledzenie jest mniej dostrzegalnym.

Inne istotne wzmianki.

Jeśli chodzi o to śledzenie ilości wejść na profil na Facebooku to liczy się to chyba głównie w przypadku firm, bo właśnie firmy chcą wiedzieć lepiej jak się sprawdza ten materiał publikowany w postach, czyli czy takowy jest tym dostatecznie atrakcyjnym. Nie zawsze tak jest, a śledzenie danych liczbowych, oraz tego kto zerka na te materiały ułatwia tę akuratną zmianę strategii odnośnie promocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here